Four Season Life

پروژه چهار فصل یا همان  Four Season Life، جدیدترین پروژه فصل است که زندگی ای درست در رو به رو دریا را به شما ارائه می دهد.برترین پروژه قبرس شمالی.  توسعه چهار چشم انداز یک مشارکت سرمایه گذاری در املاک قبرس و مستغلات است که به طور مشترک توسط چهار شرکت ساختمانی تاسیس شده است، تاسیس ترین شرکت هایی با مشارکت تضمین شده در شمال قبرس شامل: گروه شرکت های DÖVEÇ. گروه شرکتهای NOYANLAR. RECAIOĞLU GROUP و TUNALI GROUP. ، در منطقه ISKELE BOĞAZ واقع شده است ، ارزش فزاینده سرمایه گذاری های ساختمانی در قبرس شمالی. این پروژه که در 76 هکتار احداث خواهد شد ، به دلیل صفر بودن در دریا ، توجه سرمایه گذاران خرید ملک در قبرس و تعطیلات را به خود جلب می کند. این پروژه که از 420 اقامتگاه تشکیل خواهد شد ، دارای امتیازاتی برابر است و می توانید حریم خصوصی خود را در ساحل سپری کنید. FOUR SEASONS LIFE خانه های ساحلی ، استادانه ایجاد شده اند ،

پروژه-four-seasion-life-قبرس-شمالی

FOUR SEASON LIFE

برای یک لحظه آرام پنج ستاره ، فقط بنشینید و از زیبایی ساحل شگفت انگیزغرق از شن و ماسه جزیره لذت ببرید. ما زندگی با کیفیت بالاتر از هر استانداردی را در پروژه FOUR SEASONS LIFE ارائه می دهیم و شما را با معتبرترین لوکس پروژه قبرس شمالی آشنا می کنیم.

شما لایق بهترین هستید

4season-life
ایمیل
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
نام *
Fill out this field
تلفن
Fill out this field

آدرس رسیدن به خوشبختی و شادکامی

four season Life
6 نوع مختلف از آپارتمان های موجود در این پروژه

چهار فصل زندگی

برای یک لحظه آرام پنج ستاره ، فقط بنشینید و زیبایی ساحل شگفت انگیز و شن و ماسه جزایر ما را غرق کنید. ما بسیار سبک زندگی با کیفیت پروژه FOUR SEASONS LIFE خود را ارائه می دهیم و شما را با معتبرترین لوکس پروژه خود آشنا می کنیم.

خدمات و فعالیتها:

منطقه بازی کودکان
آبگرم
مسیر دوچرخه سواری
سالن ورزش

ورزشهای آبی
رستوران
نوار استخر

نوار ساحلی
پارک آبی
مسیر پیاده روی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
×

سلام

لطفا روی اسم کلیک کنید تا با مشاورین صحبت کنید.

×